Giysiler

   İç katman
   Ara katman
   Dış katman
   Pantolon
   Aksesuar
 
 Ayakkabılar

   Yürüyüş
   Dağcılık
   Trekking
   Kaya tırmanışı
 Çantalar

   Zirve
   Kampçılık ve dağcılık
   Günlük ve seyahat
 Kamp malzemeleri

   Aydınlatma gereçleri
   Ocaklar
   Mutfak malzemeleri
   Mataralar, su kapları
   Temizlik malzemeleri
   Teknik Malzemeler
 Uyku tulumu ve matlar

   Uyku tulumları
   Matlar
 Çadırlar

   4 mevsim
 Aksesuar

   Gözlük - Rudy Project
 

  
Ana Sayfa|Hakkımızda|İletişim|English|
 
Kamp malzemeleri | Aydınlatma gereçleri |
 
KAMP AVİZE 15 TL
24 LED İLE SUPER AYDINLIK .......AYRICA 3 LEDLİ SECİM İLE 24 SAAT KULLANIM...4 KALEM PİL İLE CALISMA....CADIR İCİN İDEAL...
LED AVİZE: OUTDOOR..KAMPCILIK..DAGCILIK..TREKKİNG..
  
İNDİRİMLİ...3W.LED KAFA FENERİ TL
*Kristal Led Değişik açılarda odaklanma.. *50 m (karanlık ortamda) Aydınlatma İmkanı *3 Adet AAA Pil İle Çalışmaktadır *Orta, Yüksek ve flaş ,,,,3 Çeşit Aydınlatma İmkanı *Özel Tasarlanmış Ergonomik yapı *Tasarruflu Pil Harcama Özelliği.. ..60 saat sürekli aydınlatma.
HEAD LİGHT: TEK LED FENER.
 
KAMERA 65 TL
1.3M PİKSEL LENS. 32GB. KADAR HAFIZA PORTATİF BANTLA KULLANIM. BİSİKLETE BAGLANIR. KAYIT NOKTASINI LASER LED İLE TESPİT. TV DEN KOLAY SEYİR..
ACTİON KAMERA: KASK KAMERA
  
KASK KAMERA 65 TL
1.3 MPİKSEL 32 GB KADAR HAFIZA .. AA İKİ ADET PİL İLE KULLANIM BİSİKLETTE KULLANIM. IR LED İLE KAYIT EDİLEN YERİ TESPİT.
KAMERA
 
HİGHWATT FENER 25 USD
ÜÇ ADET AAA PİL İLE ÇALIŞIR. ODAKLAMA ÖZELLİĞİ. ALUMİNYUM KASA. JAPON LED. UZAKTAN KABLOLU AÇMA KAPAMA. 150 METRE AYDINLATMA.
HWATT: LED GUNFENER
  
KAFA FENERİ 1TL
ÜÇ KADEME ÇALIŞMA...UZUN PİL ÖMRÜ..LAZER LED İLE NOKTALAMA..LASTİK BANT..ÜÇ ADET AAA PİL İLE 72 SAAT SÜREKLİ AYDINLATMA...
LED HEAD LİGHT: 5 LED 1 LASER
 
350M. KAFA FENERİ 5 WATT.. TL
SEYYAR BATARYALI ... 2 KADEME ODAK AYARLI...3 ADET AAA PİL İLE 48 SAAT KULLANIM..İKİ KADEMELİ AYDINLATMA...FLAŞLI....ABS PLASTİK.. 350 METRE AYDINLATMA MESAFESİ..... AYARLI KAFA BANDI..JAPON MALI POWER LEDLİ..KESİNLİKLE ÇOK FARKLI AYDINLATMA.............................. İnternet satışımız vardır. Lütfen tel. ediniz. 0212-261 89 61
HEAD LİGHT: KAFA FENERİ: UZAYI AYDILATIR..
  
EL FENERİ
* Boyutlar:30-5.5 cm * Zenon Led * Hem Pil Hemde Şarjlı Olarak Kullanılabilir *Büyük Boy Pil İle Çalışmaktadır *220v Şarj Edilir *Oto Çakmaklığı İle Şarj Edilir *3 Çeşit ÇAlıştırma İmkanı (Düşük,Yüksek Ve Yanıp Sönme) Özelliği *Şarj Etmek İçin Ayrıca Cihaz Yok Şarj Yeri Ürünün Arka Kısmındadır *Her Ledin Ömrü 100,000 Saattir
HILUX EL FENER
 
CREE LED FENER...0TL
PİYASA FİYATININ ÜÇTE BİRİ..AYDINLATMA ÖZELLİGİ AYNI İKİ ADET ŞARJLI LİON PİL VE ŞARJ ADAPTÖRÜ....NETLİK,ODAKLAMA...İKİ AYRI AYDINLATMA AYARI..GÖZE TUTMAYINIZ..4 SAAT SÜREKLİ YANMA ÖZELLİGİ..
POLARTEAM: 200 METRE AYDINLATMA
  
MOBİL SOLAR SARJ CİHAZI..
Hareket halinde iken elektrik gereksiniminizi karşılayan en yeni USB Solar Şarj Setidir. Sürekli tükenen telefon şarjınızı her zaman kullanılır olması için şarj eder. Tabletinizi %25 daha fazla şarj edin. Sürekli pil almayı bırakın; set ile birlikte gelen AA veya AAA pillerinizi güneş enerjisi ile şarj edin. Setin tek eksiği güneştir. Küçük ve kolay taşınabilir tasarımı ile her yerde kolayca şarj gereksinimizi karşılayın. Pil ünitesine eklediğimiz LED lamba ile karanlıkta pratik aydınlatma sağlar. AA yeniden şarj edilebilir piller set içinde gelir. Şarj Edilebilir Piller Set içinde şarj edilebilir dört adet AA pil yer alır. Hem paranızı sürekli pil satın almakla harcamaz, hem de atık Alkalin piller ile çevreye zarar vermezsiniz. Bu pilleri şarj ünitesinde kullanarak, USB çıkışı sayesinde cihazlarınızı şarj edebilir veya pilleri kafa lambası veya uzaktan kumanda gibi harici cihazlarda kullanabilirsiniz. USB Çıkışı Pil Şarj ünitesi içine yerleştirilmiş USB çıkış sayesinde USB ile şarj edilen tüm cihazlarınızı her yerde şarj edebilirsiniz. Akıllı telefonları, e-kitap okuyucu cihazları veya tabletlerinizi şarj edebilecek kadar enerji sağlayacaktır.
GOAL ZERO: GUİDE 10 PLUS
 
ÇADIR VE KAMP FENERİ..25TL
ÇADIR İÇİ VE EL FENERİ OLARAK KULLANILABİLİR..3 ADET KALEM YANİ..AA PİL İLE ..WATTLI LED SİSTEM FLAŞLI..
ÇADIR İÇİ FENER
  
ÜÇ RENK LED FENER..0TL
KUVVETLİ BEYAZ LED GECEYİ GÜNDÜZ YAPAR..AYRICA KIRMIZI VE MAVİ AYRI AYRI YANABİLEN İKİLİ LEDLER...ÜÇ ADET AAA PİL İLE ÇALIŞIR..
HEAD LİGHT
 
LED FENER...TL
POLARTEAM
 
Kanyon Ltd © 2024  Tel: +90 212 261 89 61 / +90 532 511 2055