Giysiler

   İç katman
   Ara katman
   Dış katman
   Pantolon
   Aksesuar
 
 Ayakkabılar

   Yürüyüş
   Dağcılık
   Trekking
   Kaya tırmanışı
 Çantalar

   Zirve
   Kampçılık ve dağcılık
   Günlük ve seyahat
 Kamp malzemeleri

   Aydınlatma gereçleri
   Ocaklar
   Mutfak malzemeleri
   Mataralar, su kapları
   Temizlik malzemeleri
   Teknik Malzemeler
 Uyku tulumu ve matlar

   Uyku tulumları
   Matlar
 Çadırlar

   4 mevsim
 Aksesuar

   Gözlük - Rudy Project
 

  
Ana Sayfa|Hakkımızda|İletişim|English|
 
Çantalar | Kampçılık ve dağcılık |
 
35LT.OLANG TEKNİK SIRT ÇANTA...
CORDURA KUMAŞTAN ÜRETİLMİŞTİR.35 LT KAPASİTEDİR. SIRT FİLE SİSTEMİ İLE TERLEMEYİ AZALTIR. .ALTTA YAGMURLUK GİZLENMİŞTİR. GÖGÜS TOKASI DÜDÜK OLARAK KULLANILABİLİR. YAN VE ON BÖLÜM CEPLER KOLAY ULAŞIM BÖLGESİNDEDİR. KAZMA VE BATON ATKILARI MEVCUTTUR .BEL KEMERİNDE CEPLERİ VE MATARA CEPLERİ İLE İDEAL KULLANIMA HAZIR.PROMOSYON FİYAT İLE YARI FİYATTIR. İnternet satışımız vardır. Lütfen tel. ediniz. 0212-261 89 61.
ÇANTA-: 35lt SIRT ÇANTASI: 320 tl
  
35LT.OLANG TEKNİK SIRT ÇANTA....TL
CORDURA KUMAŞTAN ÜRETİLMİŞTİR.35 LT KAPASİTEDİR. SIRT FİLE SİSTEMİ İLE TERLEMEYİ AZALTIR. .ALTTA YAGMURLUK GİZLENMİŞTİR. GÖGÜS TOKASI DÜDÜK OLARAK KULLANILABİLİR. YAN VE ON BÖLÜM CEPLER KOLAY ULAŞIM BÖLGESİNDEDİR. KAZMA VE BATON ATKILARI MEVCUTTUR .BEL KEMERİNDE CEPLERİ VE MATARA CEPLERİ İLE İDEAL KULLANIMA HAZIR.PROMOSYON FİYAT İLE YARI FİYATTIR....................... İnternet satışımız vardır. Lütfen tel. ediniz. 0212-261 89 61.
PRO-trek 35 lt: 35lt SIRT ÇANTASI
 
İNDİRİMLİ...35 LT.TRİKES ÇANTA
SIRT SİSTEMİ FİLELİ OLUP TERLEMEYİ EN AZA İNDİRECEK ŞEKİLDE İMAL EDİLMİŞTİR.. BEL VE GÖGÜS KOLONU MEVCUTTUR. ÇOK CEPLİDİR. YANLARDA FİLELİ SU CEPLERİ MEVCUTTUR. RİP STOP KUMAŞI YIRTILMAYI ZORLAŞTIRIR..
TRİKES: 35 LT ÇANTA
  
FİLELİ SIRT SİSTEMİ
TERLEMEYİ EN AZA İNDİREN SİSTEM İLE AVANTAJ SAGLAYACAKTIR.. ÇANTALARIN TÜMÜ FİLELİ SİSTEMDİR
TRİEKS: 35LT. ÇANTA
 
FUTURA ... 40 LT. TREKKİNG ÇANTA KANYON TL
Fileli sırt sistemi Bel kemerinde iki adet fermuarlı yan cep Malzeme: 420 D naylon ripstop Ağırlık: 40 L 1.- kg TERLEMEYİ AZALTACAK ÖZEL BEL KISMI Günübirlik trekking turlarından zirve tırmanışlarına kadar çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz, şehir içinde de oldukça şık ve kullanışlı bir sırt çantası. 40 litrelik hacmiyle tüm eşyalarınız için yeterli alanı sunarken, Fileli sırt sistemi maximum konforu sağlayacaktır. - Çanta üzerinde baton ve kazma için iki adet bağlantı noktası bulunur. Ağırlık : 1800 gr. hacim: 40 litre ölçüler: 74 / 34 / 24 cm Material: puratex
  
PRO ASKERİ 85LT.DAG ÇANTASI..TL
İKİ BÖLÜMDEN OLUŞMUŞ ANA GÖVDE..İKİ ADET ALUMİNYUM ÇUBUKLA DİK DURAN GÖVDE. DİGİTAL KAMUFLAJ 600D KUMAŞ DAYANIKLILIGI ARTIRIR.YANLARDA ÇİFT CEP KOLAY ULAŞILABİLİRLİK SAGLAR. GİZLİ YAN CEPLER..AYARLANABİLEN SIRT SİSTEMİ. BEL VE OMUZ ASKILARINDA SÜNGER DESTEK..YAGMURLUK GİZLİ CEPTE.GÜÇLÜ TOKA SİSTEMİ.YÜKSELEBİLEN ÜST BÖLÜM +10 L SAGLAR..
PRO ARMY: DİGİTAL KAMUFLAJ ÇANTA
 
35LT. TREK ÇANTA.....320tl
GÜNLÜK KULLANIM İÇİN İDEAL.SIRTTA TERLETMEYEN FİLE SİSTEMİ..MATARA İÇİN FİLELİ CEPLER..BEL DESTEKLİ KOLON..yagmurluk..altta.
TREK35: 35 LT ÇANTA
  
DAG KAMP ÇANTASI 70LT....450TL..
SIRT FİLELİ TERLEMEYİ EN AZA İNDİRGEYEN SİSTEM.. PERLON VE TOKALAR ORJİNAL...MATARA BÖLÜMLERİ FİLELİ CEPLERDEN...ASKI KOLONDA DÜDÜK...BELDE KEMER VE CEPLER..ALTTA YAGMURLUK.. ...İnternet satışımız vardır. Lütfen tel. ediniz. 0212-261 89 61
POLARTEAM: 70LT DAG ÇANTASI
 
45 LT KAMP ÇANTASI..TL
AYARLANABİLİR SIRT SİSTEMİ..İKİ BÖLÜM..ÖN ÇANTA BÖLÜMDE KOLAY ULAŞILABİLİR FERMUAR SİSTEMİ.YANLARDA SU CEPLERİ..BEL DESTEKLİ ,KİLİT SİSTEMİ..RİP STOP KUMAŞ ..YAGMURLUK ALT BÖLÜMDE. AĞIRLIK : 1800 gr............. hacim : 45 litre ..... ölçüler: 74 / 34 / 24 cm ......... Material: Duratex polyester
MOUNTAİN 45: 45LT. ÇANTA
  
SIRT ÇANTA...70LT....TL
AYARLANABİLİR SIRT SİSTEMİ..DAYANIKLI YIRTILMAZ KUMAŞ..BEL VE GÖGÜS TOKASI..GİZLİ YAGMURLUK..ALT TULUM KOYMA BÖLMELİ. TERLEMEYİ ENAZA İNDİREN FİLE SİSTEM İLE EŞSİZ MODEL.......internet satışımız..vardır..eft ile ödeme alınır.
SUMMİTPRO: 60 +10 LİTRE ÇANTA
 
55LT SONW WİND SIRT ..
SNOW WİND: 55LT.........400tl
 
Kanyon Ltd © 2024  Tel: +90 212 261 89 61 / +90 532 511 2055